Systemy gry

Mimo, że nie ma strategii na pewną wygraną w ruletce, wielu graczy lubi wdrażać pewne systemy podczas gry. Zamiast obstawiać pola na chybił trafił, wolą robić zakłady, które obejmują wiele numerów w jednym obstawieniu, w nadziei na zdobywanie drobnych wygranych, co pozwala im na dłuższą grę. Oto dwie popularne strategie bukmacherskie na rozgrywanie wewnętrznych zakładów w ruletce.

images (2)Strategia Double Street Quad

Strategia ta daje możliwość obstawiania po jednym żetonie na pola z pojedynczymi numerami, które nie są pokryte przez double streets. Następnie pokrywa się 2 streets. W ten sposób, zakłady obejmują 17 numerów czyli praktycznie połowę zakładów, a odległość pomiędzy obstawionymi numerami wynosi co najmniej 5 przegródek, zwiększając w ten sposób szanse gracza na wygraną.

Strategia Five Quad

Polega na obstawianiu jednym żetonem pięciu bloków kładąc żeton na linii łączącej ze sobą 4 numery. Strategia ta praktycznie nie różni się niczym od strategii Double Street Quad, natomiast w tym wypadku obstawia się 21 numerków a nie 17.

Te dwie wspomniane strategie zasłużyły na opis ze względu na to, że w ruletce bardzo ciężko jest zwiększyć szanse gracza nie polegając jedynie na szczęściu, a na tworzeniu również własnych systemów obstawiania.